X
GO

Aktivne udruge

  1. ABC INFORMATIKA Matice Hrvatske 2. Split
  2. AEROKLUB „SINJ“ Tripalov voćnjak b.b., Sinj  Split
  3. AEROKLUB „SPLIT“ Teslina 27.  Split
  4. AEROKLUB „VITAR“ Trstenik 15. Split
  5. AUTO MODELARSKI KLUB „PRO PATRIA“ Vrančića 15.  Split
  6. AUTO MODELARSKI KLUB «ZVIR» Jobova 3 Split
  7. BRODO MAKETARSKI KLUB „LEUT“ Obala kralja Tomislava 12. Makarska
  8. CENTAR TEHNIČKE KULTURE – ZVJEZDANO SELO MOSOR Varaždinska 53.  Split
  9. DALMATINSKI INOVATORI TESLA (DALMIT) Šimićeva 44, Split
  10. DRUŠTVO INOVATORA DIATUS  Poljička cesta 31. Split  
  11. DRUŠTVO PEDAGOGA  SPLIT Varaždinska 53, Split
  12. DRUŠTVO ZA ASTRONOMSKA I UFOLOŠKA PROUČAVANJA «ORION» Glazbarska 1.  Makarska
  13. FOTO KLUB „SPLIT“ Marmontova 5, Split
  14. FOTO KLUB „FOTOAKADEMIJA“ Radunica 1. Split
  15. FOTO VIDEO UDRUGA SINJ O.Š. „Fra P. Vučković“ Alkarsko trkalište bb, Sinj
  16. JEDRILIČARSKI KLUB „ZENTA“ Cvjetna 1. Split
  17. KINO KLUB „SPLIT“ Ulica Slobode 28, Split
  18. KLUB KLASIČNIH AUTOMOBILA „SPLIT“ Šimićeva 50. Split
  19. KLUB MLADIH TEHNIČARA DALMATINAC  (Srednja tehnička prometna škola) Teslina 4 Split
  20. KLUB MLADIH TEHNIČARA ELEKTROTEHNIČAR  (Srednja elektrotehnička škola) Teslina 2 Split
  21. KLUB MLADIH TEHNIČARA KMANKO (O.Š. Kman) Benkovačka 10,  Split
  22. KLUB MLADIH TEHNIČARA OŠ „BOL“ Hrvatskih iseljenika 10.  Split
  23. KLUB MLADIH TEHNIČARA OŠ „KNEZA TRPIMIRA“ Eugena Kumičića 2, Kaštel Gomilica
  24. KLUB MLADIH TEHNIČARA OŠ „MEJAŠI“ Mejaši bb., Split
  25. KLUB MLADIH TEHNIČARA OŠ „RAVNE NJIVE“ Sarajevska 30, Split
  26. KLUB MLADIH TEHNIČARA OŠ „STROŽANAC“ Blato  1. Podstrana
  27. KLUB MLADIH TEHNIČARA „ZELENKA“ OŠ „Oca Petra Perice“ Zelenka b.b. Makarska
  28. KLUB MLADIH TEHNIČARA OŠ „ŽRNOVNICA“ Hrvatskih velikana 41. Žrnovnica
  29. MOTO KLUB „ADRIA“ Put Dragočeva 38. Kaštel Sućurac
  30. OLDTIMER KLUB ZVONIMIR  - Gajeva 27.  Mravinci
  31. RADIO KLUB „KAŠTILAC“ Cesta Kaštel Gomilica 58,  Kaštel Gomilica
  32. RADIO KLUB „MARJAN“ Držićeva 2,  Split
  33. RADIO KLUB „VIDOVA GORA“ P.Jakšića 4. 21 400 Supetar – Brač
  34. RONILAČKI KLUB  „JADRAN“ Jadranska 10. Dugi Rat
  35. RONILAČKI KLUB „CRVENO JEZERO“  Stjepana Radića 21, Imotski 
  36. RONILAČKI KLUB „NAUTILIS“ Kroz Smrdečac 11.  Split
  37. UDRUGA ZA AUTOMATIKU I BIOMEHANIKU  SPLIT - FESB R. Boškovića bb, Split
  38. UDRUGA ZA PROMICANJE KORIŠTENJA SUSTAVA OTVORENOG KODA „SOK“ Savska bb Split
  39. UDRUGA CROMETEO – Table 27 Split
  40. UDRUGA MLADI ROBOTIČARI Varaždinska 53 Split
  41. UDRUGA ZA ROBOTIKU SPLIT - FESB R.Boškovića bb Split